CO TO SĄ SZYBKIE RANDKI

Speed dating (ang. szybkie randki) przywędrowały do nas z Los Angeles w 1998 roku, a obecnie coraz szybciej podbijają największe miasta w Polsce.

Nasze chrześcijańskie szybkie randki to możliwość poznania kilkunastu nowych singli płci przeciwnej, w ciągu zaledwie 2 godzin, rozmawiając z każdym po 6-7 minut. A co ważne – z tymi samymi wartościami i w podobnym wieku.

To przestrzeń dla osób, które nie mają jeszcze żony ani męża, ale mają pragnienie założyć rodzinę i są otwarci na nowe przyjaźnie.

Spotkania polegają na 6 minutowych rozmowach z każdym uczestnikiem płci przeciwnej i wzajemnym zapoznaniu się. Kilkunastu mężczyzn i kilkanaście kobiet siada naprzeciwko siebie. Przez 6 minut ze sobą rozmawiają, śmieją się, żartują. Gdy organizator da znak, panowie przesiadają się do stolika obok aby kolejne 6 minut spędzić z następną panią. Dziewczyny całą imprezę spędzają przy tym samym stoliku. I tak zmiana następuje do czasu, aż każdy pan porozmawia z każdą panią.

W trakcie spotkania uczestnicy notują na kartkach, z kim chcieliby się spotkać ponownie i utrzymać kontakt.. Można zaznaczyć tyle osób ile tylko chcemy, a jeśli wzajemne wybory się pokryją wtedy organizator przesyła nam do siebie kontakty.

Prawda, że proste?

Teraz drzwi do kolejnych spotkać stoją przed Wami otworem!

Nasze szybkie randki żeby lepiej smakowały i miały sens przyprawiliśmy tym co najważniejsze, czyli chrześcijańskimi wartościami i polską gościnnością ;-)

A jak wygląda takie spotkanie krok po kroku?

Zapraszam zatem…

Tworzymy nastrój, ubieramy się w uśmiech, zapalamy świeczki ….

  1. Wszyscy uczestnicy otrzymują kartkę, długopis i identyfikator z imieniem (nie udostępniamy nazwisk).
  2. Każda z pań siada przy swoim stoliku odpowiadającym numerowi z jej identyfikatora i pozostaje przy nim przez cały czas trwania imprezy.
  3. Panowie również dosiadają się do Pań które mają na identyfikatorze ten sam numer co oni.
  4. Po 6 min prowadzący daje znak który mówi nam o końcu pierwszej randki. To czas na szybkie wypełnienie TAK lub NIE przy imieniu osoby z która się rozmawiało i ew uzupełnienie notatek na temat danej osoby (uwagi są tylko dla Was i pomogą Wam w późniejszym kojarzeniu i identyfikacji osób z którymi się rozmawiało, np. pan w czerwonym sweterku, dziewczyna pracująca w szkole, ten Michał który mnie rozśmieszył ;-)))
  5. Po każdym kolejnym sygnale Panowie przesiadają się do stolika z wyższym numerem i tak do czasu aż wszystkie Panie spotkają się ze wszystkimi Panami.
  6. Na koniec gdy wszyscy ze sobą już porozmawiają oddaje się identyfikatory, długopisy i kartki z zaznaczonymi osobami prowadzącemu, a on zajmie się resztą ;-)
  7. Jeśli ktoś Was wybrał i Wy tego kogoś również, wtedy wysyłamy Wam wzajemnie swoje kontakty aby na kolejne spotkanie umówić się już samemu;-)
  8. Informację z wynikami przesyłamy do 24 godzin na maila.

Główna impreza jest już skończona, ale szkoda tracić okazji dlatego po niej zapraszam aby zostać w lokalu tak długo jak to tylko możliwe i rozmawiać, śmiać się i zaprzyjaźniać ;-) Wszak tworzenie przyjaźni to najbardziej wartościowe i twórcze wykorzystanie czasu…;-)