CO WYGRYWAM WYBIERAJĄC PORTAL RANDKOWY DLA CHRZEŚCIJAN?

Jasiek znalazł się w tarapatach finansowych. Idzie więc do kościoła i zaczyna się modlić:

- Boże, pomóż mi proszę, straciłem już prawie wszystko, daj mi wygrać na loterii.

Nadchodzi dzień losowania i wygrywa ktoś inny.  Jasiek wraca do kościoła:

- Boże, pomóż mi proszę. Błagam, daj mi wygrać na loterii.

Nadchodzi losowanie i ponownie wygrywa ktoś inny. Jasiek wraca do kościoła:

- Boże, czemu mnie opuściłeś? Straciłem wszystko. Nigdy nie prosiłem cię o pomoc i zawsze ci służyłem.
Tak bardzo Cię błagam. Dlaczego nie pozwolisz mi chociaż raz wygrać na loterii?

Nagle niebiosa otwierają się i Jasiek słyszy Boga:

- Stary, pomóż mi trochę, kup wreszcie ten los...

Kochany Singlu, przede wszystkim wygrywasz to, że biorąc udział w Chrześcijańskim Speed dating dajesz sobie szansę. A wygrana jest stokroć lepsza niż toto lotek.

Pewnie żyjesz w biegu, pogoni za pracą, studiami, codziennymi obowiązkami….. i często nie masz czasu aby już przestać singlować. Dlatego na naszym spotkaniu masz możliwość poznania kilkunastu wspaniałych nowych osób płci przeciwnej w Twoim przedziale wiekowym, z tymi samymi wartościami i to w zaledwie 2 godziny.

Poszukiwana, Poszukiwany ;-), zamiast przepuszczać przez palce wiele godzin spędzanych na portalach randkowych przeżywając niejedno rozczarowanie, przyjdź na nasze spotkanie i oszczędź swój bezcenny czas.

Największą korzyścią i wygraną jaką tu będziesz miał jest to, że spotkasz się z żywą osoba a nie wyobrażeniem z Internetu. A kilka minut rozmowy pokaże Ci już, czy zapaliła się iskra sympatii i zainteresowania, aby poznawać się i zaprzyjaźniać bliżej.

Wszyscy nasi uczestnicy szukają tego samego co Ty, każdy ma te same wartości, każdemu zależy na fajnych zdrowych relacjach.

W praktyce już jeśli ktoś Ci się nie spodoba, spędzasz z nim tylko 6 min, a jeśli sympatia będzie z wzajemnością macie już szeroko otwarte drzwi do kolejnych dłuuugich spotkań ;-)

**Podobnie jak nie każdy klub, nie każdy singiel jest dla nas. Ci którzy mają tendencje do dostrzegania dobra to właśnie my i to czego nasi single szukają. Jeśli jednak trafi na spotkanie ktoś kto będzie odnosił się bez szacunku do innych, to zastrzegamy sobie prawo do odmówienia mu uczestnictwa w spotkaniu.