Szczegóły wydarzenia

 • Grupa 23-35 lat
 • 12 grudnia (czwartek)
 • 18:00
 • Kraków

Kup bilet na wydarzenie

Cena: 33.00

Wyprzedane, zapisz się na listę rezerwową

Wyprzedane, zapisz się na listę rezerwową

Wyczyść

Grupa Single! Zapraszamy!;-)
Zapraszamy na odkrywanie nowych znajomości. W ciągu zaledwie 2 godzin poznasz kilkunastu nowych singli z Twojego przedziału wiekowego, którzy deklarują że wyznają wartości chrześcijańskie.
Nasze randkowanie odbędzie się w jednym z najbardziej romantycznych miejsc Krakowa, w piwnicach Restauracji Zabłocie 13.

Aby zapewnić komfort, intymność i niezapomniane wrażenia z tego miejsca, całość wydzielonej przestrzeni będzie wyłącznie do dyspozycji naszych randkowiczów.
W przerwie będzie można zakupić piwo, napoje, soki lub coś słodkiego;) Do zobaczenia!

*Miejsce spotkania może ulec zmianie, informujemy wtedy o tym wiadomością sms.
Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej aby spokojnie zarejestrować się na wydarzenie.

Billing Details

Additional Information

Twoje zamówienie

Produkt Suma
Kwota 0.00
Suma 0.00

ZOBACZ POZOSTAŁE WYDARZENIA W TWOIM MIEŚCIE

 • Picture of young couple hugging in Christmas time

  12
  gru

  Grupa 23-35 lat
  Kraków godz. 18:00

Speed Dating czyli tzw szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. W ciągu zaledwie 2-3 godzin możesz poznać na żywo kilkanaście nowych osób płci przeciwnej w podobnym wieku.

Szybkie randki to idealna odpowiedź na potrzeby ambitnych singli którzy cierpią na brak czasu a którzy marzą o zdrowym fajnym związku czy też wartościowej przyjaźni. Jeśli Twoje pomysły na znalezienie i poznanie tej właściwej osoby się wyczerpały, internetowe znajomości rozczarowały, a pozostał Ci optymizm i wiara, to nic straconego !

Dobrze że tu jesteś. To miejsce zostało skrojone na Twoją miarę i dla Ciebie.

Dlaczego Chrześcijańskie Szybkie Randki?

Wierzę że wspólne wartości i otwartość na drugiego człowieka to właśnie to, co pozwala stworzyć udany związek i trwałą przyjaźń. Przychodzą do nas osoby które otwarcie przyznają się do swojej wiary i chcą żyć według wartości chrześcijańskich.

Nasze Szybkie Randki są dla zwycięzców. Dla odważnych, ambitnych i wartościowych osób.

Jak to działa? Naprzeciw siebie siada kilkanaście pań i panów. Zaczynamy ! ;-) Po kilku minutach rozmowy na znak organizatora panowie przesiadają się do kolejnego stolika aby każdy mógł porozmawiać z każdym. Uczestnicy na bieżąco notują z kim chcieliby się spotkać ponownie.

Na koniec formularze oddaje się organizatorom. Jeśli otrzymasz na swój adres e-mail nr telefonu wybranego przez siebie uczestnika będzie to oznaczało że wybrana osoba również zaznaczyła Ciebie. Teraz drzwi do kolejnych spotkań stoją przed Wami otworem ;-)

© 2024 Chrześcijańskie Randki. Wszystkie prawa zastrzeżone |Regulamin