Najczęściej zadawane pytania

Możesz spodziewać się ludzi którzy rzeczywiście chcą się spotkać z kimś o podobnych wartościach

Większość naszych uczestników to osoby często zapracowane lub zajęte codziennymi sprawami. Wpadając w szybki wir codziennego świata, na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na zawieranie nowych znajomości. Dlatego cenią swój wolny czas i możliwość poznania wielu ludzi w krótkim czasie.

Mamy różne grupy wiekowe które są oznaczone na każdym wydarzeniu. Jeśli nie ma takiej która odpowiadałaby Tobie, prześlij nam swoja propozycję poprzez formularz lub mailem.

Oczywiście, że możesz. Nasze przedziały wiekowe są tylko sugestią. Wybierz taki który Ci najbardziej pasuje. Jeśli nie ma obecnie zakresu odpowiedniego dla Ciebie, zaglądaj często na stronę lub daj nam znać.

Możesz zakreślić tyle osób ile tylko chcesz. Zwiększysz tym samym możliwość wyboru siebie i poszerzenia grona znajomych.

Wystarczy wybrać zakładkę WYDARZENIE na stronie internetowej, aby uzyskać listę naszych imprez a potem zarejestrować się online, opłacić przelew i już;-)

Nie są wymagane żadne bilety papierowe. zostaną wysłane potwierdzenia od nas, a imię i nazwisko zostaną dodane na naszej listy gości.

Jeśli przelew dokonany jest później niż 3 dni do rozpoczęcia imprezy proszę zabrać ze sobą wydrukowane potwierdzenie przelewu.

Życzymy sobie abyśmy mogli pomieścić wszystkich! Jednak i tutaj zasada mniej znaczy więcej się sprawdza;-) Stawiamy na jakość dlatego ilość miejsc na każdym spotkaniu jest ograniczona. Możesz jednak napisać do nas maila: biuro@chrzescijanskierandki.pl z prośbą o dodawanie do listy rezerwowej a wtedy zadzwonimy do Ciebie jeśli tylko zwolni się miejsce.

Standardowy czas to 6-7 minut. Zdarza się, że może zostać skrócony do 5 min, aby pomieścić wszystkich mini-rozmówców w odpowiednim czasie.

Tak mało czasu; Tak wiele do powiedzenia.
Nie martw się. W dzisiejszym świecie mamy tendencję, aby wiedzieć w ciągu kilku minut, czy z kimś nam "kliknęło" i chcielibyśmy rozmowę powtórzyć w dłuższym czasie. Zapraszamy do pozostania po imprezie, wtedy też jest cudowny czas aby przedłużać spotkanie.

Baw się i celebruj chwile z drugim człowiekiem!

Długość zdarzenia oparta jest na liczbie obecnych singli. Nasze imprezy trwają około 2 – 2,5 godzin, w tym przerwa.

Tak, choć koszt takiej imprezy wynosi wtedy 50 zł. Wyślij nam wcześniej maila z taką prośbą. Jeśli będzie miejsce, zarezerwujemy je dla Ciebie a opłatę zrobisz na miejscu.

Na każdym wydarzeniu mamy tylko 4 miejsca z możliwością zapłaty gotówką, lecz pamiętaj proszę że konieczne jest wcześniejsze wysłanie maila z taką informacją.

Absolutnie nie będziesz fotografowany i filmowany bez Twojej zgody. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze.

Tak, Twoje dane są bezpieczne. Są nam potrzebne wyłącznie do celów kontaktowych. Na miejscu posługujemy się wyłącznie imieniem. Osobom z którymi się wzajemnie wybrałeś wysyłamy tylko imię, tel i adres e-mail.
Nazwiska nie wysyłamy nikomu i nie podajemy w żadnym przypadku.

Całkowicie to rozumiemy - i nie jesteś jedyny. Wielu ludzi tak się czuje. Dlatego nie martw się. Zrobimy wszystko co w naszej mocy abyś czuł się komfortowo i swobodnie.

Przychodząc, szybko zdasz sobie sprawę, że większość ludzi jest takich samych jak Ty. Zdenerwowanie jest naturalne i jest spowodowane tym że nie wiesz czego i kogo się spodziewać. Po 2-3 rozmowach zobaczysz jak błyskawicznie się zrelaksujesz i będziesz się cieszyć ze spotkań.

Ubierz cokolwiek co sprawia, że czujesz się komfortowo. Zalecamy jednak ubiór taki jak na randkę - pamiętaj, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne;-)

Oczywiście. Możesz chodzić tak często jak tylko chcesz. Na każdym spotkaniu poznajesz nowych ludzi.

Bardzo prosimy aby uprzedzić o tym tel. tak szybko jak to tylko możliwe. Jeśli będziesz chciał to może wtedy na Twoje miejsce przyjść ktoś z Twoich znajomych. Niestety pieniędzy nie zwracamy.

Zapewniam Cię, rozmowa sama się potoczy, a 6 minut minie z prędkością światła;-) Gdybyś jednak miał wątpliwości lub potrzebował drobnego wsparcia, oto kilka pytań które mogą zainspirować Cię do zadawania kolejnych i prowadzenia rozmowy;

  • Jak lubisz spędzać wolny czas?
  • Jakie jest Twoje największe marzenie?
  • Gdzie chciałbyś pojechać w podróż życia?
  • Jaką ciekawą książkę ostatnio przeczytałeś?
  • Kim chciałbyś być gdybyś nie był tym kim jesteś?
  • Jak widzisz siebie i swoje życie za 5 lat?
  • Co Cię inspiruje?
  • Kto jest Twoim autorytetem/idolem? Dlaczego? Co w nim cenisz?